• Müşteri Hizmetleri
  • (0543) 933-4017

Blog Haberleri

Blog Detay

Gelen Mailerin Bir Kopyasını Başka Bir Mail Adresine Yönlendirmek


Gelen Mailerin Bir Kopyasını Başka Bir Mail Adresine Yönlendirmek


Merhaba kullandığımız ya da kullanılmakta olan bir mail adresine hiç bir şekilde müdahalede bulunmadan bu hesaba gelmekte olan maillerin bir kopyasını başka bir mail  adresine yönlendirme işlamini yapacağız.

 

Yapmamız gereken bir kaç aşama aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

1- İlk olarak mail adresimizin bağlı olduğu web sayfamızı açalım. ÖR: info@turkiyewebtasarimajansi.com   >>> ise mail adresimizin bağlı olduğ web sayfası @ işaretinden sonraki kısımdır. Yani:   www.turkiyewebtasarimajansi.com  >>> dur. Aşağıdaki gibi.

 

2- Web sayfanıza girdikten sonra ÖR: http://turkiyewebtasarimajansi.com/webmail    Sonuna /webmail yazarak sisteme giriş yapıyoruz.

 

 

3- Webmail hesabına giriş yaptıktan sonara bir kopyasını iletmek istediğimiz mail adresinin kullanıcı adı ve şifresini yazarak hesaba giriş yapıyoruz. (bu hesap takibini yapmak istediğimiz mail adresidir. Gitmesini istediğimiz mail adresi DEĞİLDİR.)

 

 

 

4- Karşımıza çıkan ekrandan rouncube ortadaki butona tıklayarak hesabı yönetmeye başlayalım.

 

 

5- Artık sisteme giriş yaptık. Şimdi Sağ üst köşede bulunan mail adresine basarak ileticiler menüsüne tıklayalım.

 

 

6- Çıkan ekrandaki iletici ekleye tıklayalım.

 

7- Çıkan ekradaki kutucuğa maillerin bir kopyasının gitmesini istediğimiz diğer mail adresini yazalım ve İletici Ekle diyerek İŞLEMİ TAMAMLAYALIM. Artık yazdığımız bu mail adresine maillerin birer kopyası ulaşacak.

 


Yazıyı PaylaşYorum Yapın


Copyright © 2016 | www.turkiyewebtasarimajansi.com Tüm Hakları Saklıdır.